ul. Paderewskiego 10/12 ,   10-314 Olsztyn,   tel. 89 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

Byłoby niewłaściwe, gdyby człowiek nie poszukiwał wiedzy, którą może osiągnąć.

                                                                                                                                   Arystoteles

 

 

Mamy już nagranego pierwszego szkolnego audiobooka! Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wybieraliśmy, drogą losowania, spośród książek zaproponowanych przez szkolną bibliotekę, jedną, która została opracowana w postaci audiobooka przez uczniów i pracowników naszej szkoły. Po wielu miesiącach spędzonych w szkolnym studiu nagrań oddajemy do Waszych rąk książkę audio Zła dziewczyna Beaty Ostrowickiej.

Tworzeniem tego wydawnictwa zajęli się wspólnie uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji ZSEH. Swych głosów użyczyły następujące osoby:

  1. Katarzyna Dzięgiel – uczennica klasy II TOR;
  2. Liliana Gerszberg – wicedyrektor szkoły;
  3. Agata Jelińska – sekretarka;
  4. Beata Jóźwiak – pracownik administracyjny;
  5. Maja Ślepik – uczennica klasy I TUF;
  6. Małgorzata Welenc – nauczycielka języka angielskiego.

Nagrań dokonywał uczeń klasy I TOR Jakub Klauz, który także użyczył swego mikrofonu do rejestrowania kolejnych rozdziałów książki. Okładka płyty to wspólne dzieło Mileny Kocieli z klasy I TI „B” – oraz pana Sebastiana Płońskiego, nauczyciela przedmiotów zawodowych, który komputerowo opracował rysunek uczennicy. Całość prac nad nagraniem koordynowała Bogna Daukszewicz – nauczyciel bibliotekarz. Jeśli ciekaw jesteś wyniku wspólnej pracy szkolnej społeczności w powstawaniu audiobooka Zła dziewczyna Beaty Ostrowickiej, zapraszamy do szkolnej biblioteki. Będzie on do wypożyczenia już po wakacjach!

Bogna Daukszewicz          

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie