Mamy już nagranego pierwszego szkolnego audiobooka! Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wybieraliśmy, drogą losowania, spośród książek zaproponowanych przez szkolną bibliotekę, jedną, która została opracowana w postaci audiobooka przez uczniów i pracowników naszej szkoły. Po wielu miesiącach spędzonych w szkolnym studiu nagrań oddajemy do Waszych rąk książkę audio Zła dziewczyna Beaty Ostrowickiej.

Tworzeniem tego wydawnictwa zajęli się wspólnie uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji ZSEH. Swych głosów użyczyły następujące osoby:

  1. Katarzyna Dzięgiel – uczennica klasy II TOR;
  2. Liliana Gerszberg – wicedyrektor szkoły;
  3. Agata Jelińska – sekretarka;
  4. Beata Jóźwiak – pracownik administracyjny;
  5. Maja Ślepik – uczennica klasy I TUF;
  6. Małgorzata Welenc – nauczycielka języka angielskiego.

Nagrań dokonywał uczeń klasy I TOR Jakub Klauz, który także użyczył swego mikrofonu do rejestrowania kolejnych rozdziałów książki. Okładka płyty to wspólne dzieło Mileny Kocieli z klasy I TI „B” – oraz pana Sebastiana Płońskiego, nauczyciela przedmiotów zawodowych, który komputerowo opracował rysunek uczennicy. Całość prac nad nagraniem koordynowała Bogna Daukszewicz – nauczyciel bibliotekarz. Jeśli ciekaw jesteś wyniku wspólnej pracy szkolnej społeczności w powstawaniu audiobooka Zła dziewczyna Beaty Ostrowickiej, zapraszamy do szkolnej biblioteki. Będzie on do wypożyczenia już po wakacjach!

Bogna Daukszewicz          

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie