14.06.2018 r. w pięknej scenerii Zamku Królewskiego w Warszawie uhonorowano najlepsze w kraju projekty eTwinning, które zostały zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu Nasz projekt eTwinning 2018. Wśród nich znalazła się inicjatywa zrealizowana przez uczniów z klasy III TL pt. Langsam, aber sicher. Ich pracę koordynowały panie Elżbieta Dziedzicka i Edyta Baris. Projekt dotyczył bezpiecznych zachowań internecie.

W uroczystej gali rozdania nagród uczestniczyła delegacja nasze szkoły w składzie: Pani Dyrektor Wiesława Topolnicka-Krępuła, pani Elżbieta Dziedzicka, Julia Niewdzięczna., Patrycja Knajzel, Agata Długołęcka i Anna Hetman.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji – pan Rafał Lew-Starowicz oraz Ministerstwa Cyfryzacji – pan Robert Kroplewski.

Po krótkich przemówieniach ze strony zaproszonych gości oraz powitalnym nagraniu dr Pawła Poszytka na scenę zaproszono laureatów. Nagrody wręczali pani Alicja Pietrzak – dyrektor programu eTwinning i przedstawiciele ministerstw – panowie Rafał Lew-Starowicz i Robert Kroplewski oraz sponsorzy: Image Recording Solution i Lego – Akces Edukacja.

W przerwie wysłuchaliśmy Chóru Dziecięcego Agaty Steczkowskiej.

Na zakończenie na laureatów i gości gali czekała niespodzianka, którą była publikacja zawierająca opisy wszystkich nagrodzonych projektów i podsumowanie konkursu.

Nasz projekt zajął drugie miejsce w kategorii wiekowej 16-19 lat.

Po uroczystej gali na zaproszonych gości czekał wykwintny obiad w Cafe Zamek. Mogliśmy także zwiedzić z przewodnikiem Zamek Królewski i obejrzeć znajdujące się w nim unikalne dzieła sztuki.

Koordynatorzy projektu: Elżbieta Dziedzicka i Edyta Baris.           

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie