22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Pani dyrektor Wiesława Topolnicka-Krępuła pożegnała klasy kończące naukę w ZSEH życząc powodzenia w dorosłym życiu. Uczniom, z którymi spotkamy się w przyszłym roku szkolnym, gratulowała promocji, a wyróżniającym się w nauce i pracy na rzecz szkoły wręczyła dyplomy i nagrody.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i niezapomnianych przygód.

Podczas uroczystości wręczono certyfikaty Młodego Ekonomisty uczniom klasy 3 TOR. Podpisano również porozumienie o współpracy na  przyszłe lata między Wydziałem Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie reprezentowanym przez prodziekan Mariolę Grzybowską-Brzezińską a naszą szkołą. Wydział objął patronatem klasy technika organizacji reklamy.

FOTO: Hubert Jaworski

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie