W niedzielę 09.09.2018 r., w Parku Jakubowo odbył się Festyn Rady Osiedla „Podleśna”. Licznie przybyli mieszkańcy mogli miło spędzić czas ze swoimi rodzinami. Przewidziano wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci, animacje dla całych rodzin, zabawy muzyczne oraz pokazy fryzur i strojów przygotowane przez uczniów klas fryzjerskich z naszej szkoły: I TUF, II TUF, III TUF, IV TUF oraz III C.

 Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej wcześniej zaprojektowali fryzury i makijaże dla swoich modeli, dobrali dodatki do strojów (między innymi do japońskich kimon), przygotowali odpowiednią oprawę muzyczną. Uczennice z klas: I TUF i III C zaprezentowały wykonane przez młodych fryzjerów z klas: III C oraz IV TUF fryzury kreatywne. Po żmudnej pracy nastąpił, bardzo ważny dla wykonawców moment oficjalnego zaprezentowania się przed publicznością zgromadzoną na Festynie.

Modelki i modele w rytmie dopasowanej do orientalnych strojów i fryzur muzyki zaprezentowali swoje dzieła przed publicznością. Indywidualny projekt ślubnej pary przygotowali uczniowie klasy III TUF.

W pokaz zaangażowanych było 25 uczniów, którzy zostali przygotowani przez nauczycielki zawodu Jolantę Piotrowicz i Edytę Chodań. Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom za poświęcony czas i zaangażowanie oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Edyta Chodań          

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie