24 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Święta szkoły”. W tym roku została połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Spotkanie uświetnili swoja obecnością patroni naszej szkoły - Rodłacy, wieloletni dyrektorzy ZSEH: pan Krzysztof Iwulski oraz pani Krystyna Subocz. Na uroczystość przybyła również pani Marcelina Zaniewska, partner Konkursu Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej.

Zebranych gości oraz uczniów przywitała prowadząca, Anna Synowczyk. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu Polski, głos zabrała głos zabrała dyrektor ZSEH, pani Wiesława Topolnicka-Krępuła, która przypomniała obecnym historię spotkań odbywających się co roku, podkreślając wagę tych uroczystości.

Następnie uczniowie klas I, po wcześniejszym „egzaminie” dotyczącym znajomości szkoły, przystąpili do ślubowania. Po uroczystym zaprzysiężeniu Beanów pan prof. Roch Mackowicz – uczeń Gimnazjum Polskiego w Kwidzynie, pani Marcelina Zaniewska, główny partner konkursu graficznego na plakat pod hasłem „Z Rodłem. Ku Niepodległej” oraz pani Katarzyna Podchul wręczyli nagrody uczniom, którzy wykonali najciekawsze prace.

I miejsce w tym konkursie zajął uczeń klasy trzeciej technikum w zawodzie informatyk Hubert Jaworski,
II miejsce uczeń klasy trzeciej technikum w zawodzie organizacja reklamy Dominik Dobies,
III miejsce uczennica klasy pierwszej technikum w zawodzie grafika i poligrafia cyfrowa Ewa Maćkiewicz.
Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną wystawione 11 listopada.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród nauczycielom wyróżniającym się w pracy.
Uroczystość przygotowała i prowadziła pani Anna Synowczyk oraz przedstawicielka samorządu szkolnego Dominika Ciunowicz.

Anna Synowczyk       

FOTO: Hubert Jaworski

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie