Ogłoszono wyniki I etapu XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Nad pytaniami I etapu pochyliło się blisko 8,3 tysiąca uczniów reprezentujących 314 szkół z całej Polski. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, w Olimpiadzie wzięli udział uczniowie techników, jak i liceów ogólnokształcących.

Wśród szczęśliwców, którzy awansowali do II etapu Olimpiady znalazła się rekordowa liczba uczniów naszej szkoły – aż 19, a dla czwórki uczniów zabrakło przysłowiowego jednego punktu.

Nasza szczęśliwa osiemnastka to:

  • z klasy III TL: Justyna Jasińska, Jakub Kowalski, Wiktoria Kosińska, Dawid Kaczyński, Piotr Ludkiewicz,
    Mariusz Dec, Hanna Sakowska, Sandra Radziszewska,
  • z klasy IV TL: Jan Berk, Patrycja Zacharewicz, Milena Grabowska, Patrycja Knajzel, Zuzanna Komosińska, Julia Niewdzięczna, Iwona Słota, Wojciech Kibitlewski, Daniel Strupiechowski, Katarzyna Dalkowska i Julia Zientek.

To oni wykazali się największą wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Już z samych statystyk wynika, że awans do półfinału w tym prestiżowym konkursie logistycznym jest nie lada wyczynem, jednak dopiero udział w finale jest znaczącym i punktowanym osiągnięciem. Okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej odbędzie się 7 grudnia 2018. Najlepsi zmierzą się w wielkim finale o laur zwycięzcy 1 marca 2019.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji, a nad jej organizacją i prawidłowym przebiegiem czuwa Komitet Główny kierowany przez profesora Andrzeja Korzeniowskiego, rektora Wyższe Szkoły Logistyki w Poznaniu. Natomiast Komitetem Naukowym kieruje profesor Mariusz Jedliński z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy awansu do finału!

Elżbieta Stużyńska            

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie