Narodowe Święto Niepodległości – 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę była celebrowana przez naszych uczniów i nauczycieli w niedzielę 11 listopada 2018 r. podczas obchodów miejskich.

O godzinie 12.00 poczet sztandarowy wraz z opiekunem panem Pawłem Cieślakiem wziął udział we Mszy Świętej w katedrze św. Jakuba, następnie przemaszerował w uroczystej defiladzie aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego na Plac Solidarności. Tam przedstawiciele naszej szkoły złożyli kwiaty w hołdzie poległym bohaterom za wolność naszej ojczyzny. Obchody Święta Niepodległości kontynuowaliśmy w Muzeum Domu Gazety Olsztyńskiej w ramach Niedzieli w Muzeum, gdzie zaprezentowana została wystawa pokonkursowa plakatów pod hasłem Z Rodłem. Ku Niepodległej wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Katarzyna Podchul        

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie