22.11.2018 r. odbyła się w naszej szkole VI edycja Międzyszkolnego Festiwalu Muzyki Polskiej „Polska Ofensywa Muzyczna".

Tym razem to muzyczne wydarzenie, wyjątkowo miało miejsce w listopadzie wpisując się w świętowanie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Znalazło się ono również w zadaniach, jakich podjęliśmy się w organizowanym przez TESCO konkursie Decydujesz, pomagamy, w którym zdobyliśmy II nagrodę.

Jak co roku współorganizatorem festiwalu był Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

W konkursie udział wzięło 24 uczestników, reprezentantów Bursy nr 3 i 4 (Olsztyn), Pałacu Młodzieży (Olsztyn), Zespołu Szkół Ekonomicznych (Olsztyn), Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych (Olsztyn), Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących (Olsztyn), Zespołu Szkolno-Przedszkolnego (Gietrzwałd), Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Karolewo) oraz naszej szkoły.

Komisja w składzie: Sara Szymczak – piosenkarka, Piotr Bierżyński – przedstawiciel MOK, Adam Fokow – krytyk muzyczny oraz Krzysztof Sydor właściciel „Strefy Perkusistów" przyznała dwa wyróżnienia, które otrzymali:

Rozalia Soliwoda, najmłodsza uczestniczka, reprezentantka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gietrzwałdzie (opiekun pani Alicja Kucharzewska-Samko)

oraz duet – Małgorzata Koziatek i Nikodem Kozon z Bursy nr 4 w Olsztynie (opiekun pani Marta Szańca i Małgorzata Kucharzewska).

Miejsca na podium zajęli reprezentanci Pałacu Młodzieży w Olsztynie:

I – Maria Szwed,

II – Aleksandra Bonus,

III – Oliwia Kordek.

Opiekunami laureatów są panie Judyta Kucharzewska-Samko i Judyta Mazur.

Specjalną nagrodę, wspólny występ na scenie muzycznej, przyznała pani Sara Szymczak – Paulinie Michałowskiej, reprezentantce Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie (opiekun pan Piotr Serbintowicz).

Gratulujemy zwycięzcom.

Nagrody dla uczestników konkursu przyznało LOTTO.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy za rok.

Organizatorki:                            

Iwona Cybulska, Małgorzata Topolewska-Micek        

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie