27.11.2018 roku odbył w naszej szkole się etap szkolny konkursu Poznaj swoje prawa w pracy Jest on organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy i adresowany do szkół uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego Kultura bezpieczeństwa.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy w zakresie zasad bhp i prawa pracy, jak również upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa i dbałości o stanowiska pracy. W naszej szkole w pierwszym etapie wzięło udział 17 uczestników z pierwszych i drugich klas fryzjerskich Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i znajomością tematu Zwyciężczyniami zostały Karina Chrzon i Patrycja Tońska z klasy II TUF. Laureatki będą reprezentowały naszą szkołę na etapie regionalnym 18 grudnia 2018 r.
Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Jolanta Piotrowicz                
(organizator konkursu)            

Znajdź nas na:

Szkołą jest pod opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3.

tel. 89 527 23 47
w godz. 8:00-15:00

Realizowane projekty

Modernizacja zawodu- lepszy start na rynku pracy

Pracownia kreowania wizerunku i pielęgnacji fryzjerskiej


Zrealizowane projekty

Nowy zawód na miarę potrzeb

Nowe metody dla ucznia wygody

Pomóż mi osiągnąć sukces

Zdam maturę tylko mi pomóż

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie