I etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

27.11.2018 roku odbył w naszej szkole się etap szkolny konkursu Poznaj swoje prawa w pracy Jest on organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy i adresowany do szkół uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego Kultura bezpieczeństwa.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy w zakresie zasad bhp i prawa pracy, jak również upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa i dbałości o stanowiska pracy. W naszej szkole w pierwszym etapie wzięło udział 17 uczestników z pierwszych i drugich klas fryzjerskich Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i znajomością tematu Zwyciężczyniami zostały Karina Chrzon i Patrycja Tońska z klasy II TUF. Laureatki będą reprezentowały naszą szkołę na etapie regionalnym 18 grudnia 2018 r.
Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Jolanta Piotrowicz                
(organizator konkursu)            

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie