Ogłoszono wyniki I etapu III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Na podstawie uzyskanych wyników aż 19 naszych uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk zakwalifikowało się do zawodów II stopnia.

Są to:

  • z klasy drugiej – Julia Węgrocka i Wojciech Ogonowski,
  • z klasy trzeciej – Kinga Cholewińska, Maria Modzelewska, Piotr Ludkiewicz, Wiktoria Kosińska, Jakub Sylwester Kowalski, Sandra Radziszewska, Daniel Witkowski,
  • z klasy czwartej – Maciej Cieszkowski, Katarzyna Dalkowska, Agata Długołęcka, Milena Grabowska, Zuzanna Komosińska, Patrycja Knajzel, Anna Łojewska, Julia Niewdzięczna, Iwona Słota, Julia Zientek.

Trójka z nich: Maciej Cieszkowski, Jakub Sylwester Kowalski i Anna Łojewska są finalistami poprzedniej – II edycji OOSL i chcieliby tym razem stanąć na podium zwycięzców.

Konkurencja jest ostra, bo Olimpiada cieszy się olbrzymią popularnością w szkołach ponadgimnazjalnych, a zagadnieniami z branży TSL interesują się również uczniowie szkół ogólnokształcących, którzy chcą zdobyć indeks na wymarzone studia. Uczniowie mają czas do 8 marca 2019r. na przygotowanie się do kolejnego etapu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych uczniów, bo dopiero awans do finału jest znaczącym i punktowanym osiągnięciem.

Elżbieta Stużyńska           

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie