... Nadszedł czas i Dziecię się zrodziło,

A razem z Nim maleńka przyszła Miłość...

8 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe, na którym pojawili się znamienici goście.

Swoją obecnością zaszczycił nas Jego Ekscelencja Arcybiskup Senior dr Edmund Piszcz. Przybyli także dawni dyrektorzy szkoły: pan Krzysztof Iwulski i pani wicedyrektor Krystyna Subocz. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Rodłacy – patroni naszej szkoły. Nie zabrakło również pracodawców i osób współpracujących z nasza placówką.

Po przywitaniu gości, głos zabrała pani dyrektor Wiesława Topolnicka-Krępuła, która przypomniała bożonarodzeniową tradycję jasełek. Po wystąpieniu pani Dyrektor, Arcybiskup Edmund Piszcz przekazał wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia i podzielił się opłatkiem z przybyłymi gośćmi, nauczycielami oraz przedstawicielami społeczności uczniowskiej.
Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie przygotowane przez pana Piotra Knafa. Udział w nim wzięli: narrator – Dominik Dobies, kl. III TOR, św. Józef – Filip Czerwiński, kl. I TOR, Maria – Amelia Grablewska, kl. I TOR, aniołowie: Oliwia Kryszak, Aneta Kirkis, Mateusz Kapla z kl. I TOR, pasterze: Andżelika Szewczyk, Kinga Burbo z kl. I „D” oraz Łukasz Miłoszewski z II TL.

W uroczystości wzięli również udział nauczyciele, tworząc chór. Anna Białous, Marzena Bobel, Edyta Chodań, Małgorzata Polewacz, Małgorzata Topolewska-Micek, Małgorzata Welenc, przepięknie zaśpiewały kolędy, które wszystkim przypomniały ten niezwykły czas, czas Bożego Narodzenia.

Dekoracje przygotowała pani Izabela Radek-Beczak . O nagłośnienie zadbali panowie: Paweł Cieślak i Piotr Kupniewski.

Zdjęcia z uroczystości mamy dzięki panu Krzysztofowi Lewandowskiemu i uczniowi kl. III Ti „B” Hubertowi Jaworskiemu.

Uroczystość prowadziła pani Anna Synowczyk.

Anna Synowczyk        

FOTO: Krzysztof Lewandowski, Hubert Jaworski

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie