Z przyjemnością informujemy, iż Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych znalazło się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Fundacji „Orlen-Dar Serca" pt. Moje miejsce na Ziemi.

W konkursie wzięło udział ponad 1000 organizacji. Dofinansowanie otrzymały 293 projekty. Z uznaniem jury spotkał się nasz projekt społeczny pt. Doposażenie szkolnej pracowni edukacji dla bezpieczeństwa, na realizację którego otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 3000 PLN. Dzięki zakupowi defibrylatora treningowego, apteczki itd. możliwe będzie lepsze przygotowanie uczniów do udziału w olimpiadach i konkursach pierwszej pomocy. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez profesjonalizmu i zaangażowania pana Karola Ziętka oraz młodzieży naszej szkoły w życie lokalnej społeczności.

W dniu 06.02.2019 r. zostały zorganizowane warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla seniorów z Osiedla Podleśna. W dniu 08.02.2019 r. grupa projektowa odwiedziła dzieci z Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Wspólne ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy dostarczyły wszystkim wiele radości.

Życzymy uczniom naszej szkoły wielu sukcesów podczas udział w Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej oraz Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

Elżbieta Dziedzicka          

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie