15 marca 2019 r. logistycy z klas II, III i IV zwiedzili Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki oraz IV Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego, które odbyły się w największym w Europie Środkowej centrum targowo-ekspresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą.

W tym dniu organizatorzy targów przygotowali program dla młodzieży szkół średnich oraz uczelni wyższych branżowych o specjalizacjach: transport, spedycja i logistyka.

Młodzież miała okazję zobaczyć z bliska najnowsze modele aut ciężarowych, naczep, wyposażenia, akcesoriów, części, usług i wielu innych. W tym roku pojawiły się nowe obszary targowe: strefa logistyki magazynowej, strefa operatorów logistycznych, strefa części i serwisu oraz strefa usług. Istotnym tematem poruszanym podczas wydarzenia była elektromobilność, bezpieczeństwo oraz rozwój transportu drogowego. Była możliwość spotkania i porozmawiania z producentami pojazdów, części i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych.

Swoją ofertę dydaktyczną przedstawiły prestiżowe polskie uniwersytety i szkoły wyższe, a profesjonalni doradcy pomagali stworzyć CV i napisać list motywacyjny.

Elżbieta Stużyńska        

Foto: Elżbieta Stużyńska, Sebastian Płoński, Marta Kupisz, Konrad Kmieć

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie