Z okazji przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w naszej szkole w dniach 13, 15, 16, 17 maja 2019 r. odbywały się europejskie warsztaty medialne zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie. 

W wydarzeniu brała udział klasa trzecia technikum w zawodzie technik organizacji reklamy.

W trakcie czterech dni zajęć uczniowie mieli okazję zapoznać się z techniką wykonania filmu reklamowego, stworzyć własny scenariusz filmowy oraz zgłębić tajniki obsługi profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Efektem warsztatów będzie nagranie filmu reklamującego wykorzystanie funduszy unijnych w naszej szkole.

Oprawę plastyczną warsztatów przygotowała pani Izabela Radek-Beczak.

Katarzyna Podchul         


Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie