15. miejsce w Rankingu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu – organizator Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej ogłosiła „RANKING SZKÓŁ ŚREDNICH – 2018/2019 –Najlepsze w Polsce szkoły kształcące w zawodach: technik logistyk i technik spedytor”.


W rankingu jest 159 szkół, których uczniowie znaleźli się w latach 2009-2019 w finale OOL. W ostatnich latach w olimpiadzie startuje około 320 szkół. Wyniki dla poszczególnych lat w tabeli oznaczają liczbę punktów, zdobytą przez uczniów danej szkoły w finale. Suma punktów ze wszystkich dotychczasowych jedenastu edycji OOL stanowi o wyniku szkoły w rankingu. Nasza szkoła zajmuje 15. miejsce.

 Zobacz ranking.

Elżbieta Stużyńska         

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie