Moi Drodzy,
Z dniem 31 sierpnia 2019 roku kończę swoją pracę na stanowisku dyrektora Naszej Szkoły.

Byłam nauczycielką z wyboru, a dyrektorem z trudno podjętej decyzji. Zawsze byłam gotowa na zmiany i na szeroko rozumianą współpracę z całą społecznością szkolną. Zależało mi na tym, aby Szkoła była nowoczesna, dobrze postrzegana w środowisku, i żeby panowała w niej przyjazna atmosfera. Uważam, że wiele rzeczy udało się zrobić w ciągu 7 lat mojego dyrektorowania, ale zawsze we współpracy z Wami Moi Drodzy. Przez cały czas sprawowania tej funkcji najważniejsi dla mnie byli uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni oraz Patroni Naszej Szkoły. Dziękuję Wam za to, że mogłam na Was liczyć.

Jestem spokojna o dalszy rozwój ZSE-H. Będzie go kontynuowała Pani Dyrektor Małgorzata Pańczyk i jej współpracownicy. W roku szkolnym 2019/2020, życzę Wam Moi Drodzy, wiele satysfakcji z pracy, a szczególnie wiele serdeczności kieruję do tych, którzy 1 września zaczną w życiu nowy etap - zarówno w karierze zawodowej, jak i w edukacji. Powodzenia.

Dziękuję. To był dla mnie zaszczyt pracować z Wami.

Wiesława Topolnicka-Krępuła            

Znajdź nas na:

Szkołą jest pod opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3.

tel. 89 527 23 47
w godz. 8:00-15:00

Realizowane projekty

Modernizacja zawodu- lepszy start na rynku pracy

Pracownia kreowania wizerunku i pielęgnacji fryzjerskiej


Zrealizowane projekty

Nowy zawód na miarę potrzeb

Nowe metody dla ucznia wygody

Pomóż mi osiągnąć sukces

Zdam maturę tylko mi pomóż

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2017 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie