Do pracowników i uczniów szkoły

Moi Drodzy,
Z dniem 31 sierpnia 2019 roku kończę swoją pracę na stanowisku dyrektora Naszej Szkoły.

Byłam nauczycielką z wyboru, a dyrektorem z trudno podjętej decyzji. Zawsze byłam gotowa na zmiany i na szeroko rozumianą współpracę z całą społecznością szkolną. Zależało mi na tym, aby Szkoła była nowoczesna, dobrze postrzegana w środowisku, i żeby panowała w niej przyjazna atmosfera. Uważam, że wiele rzeczy udało się zrobić w ciągu 7 lat mojego dyrektorowania, ale zawsze we współpracy z Wami Moi Drodzy. Przez cały czas sprawowania tej funkcji najważniejsi dla mnie byli uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni oraz Patroni Naszej Szkoły. Dziękuję Wam za to, że mogłam na Was liczyć.

Jestem spokojna o dalszy rozwój ZSE-H. Będzie go kontynuowała Pani Dyrektor Małgorzata Pańczyk i jej współpracownicy. W roku szkolnym 2019/2020, życzę Wam Moi Drodzy, wiele satysfakcji z pracy, a szczególnie wiele serdeczności kieruję do tych, którzy 1 września zaczną w życiu nowy etap - zarówno w karierze zawodowej, jak i w edukacji. Powodzenia.

Dziękuję. To był dla mnie zaszczyt pracować z Wami.

Wiesława Topolnicka-Krępuła            

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie