Pokaz mody i tańca na festynie rodzinnym
 

29.09. 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas IIITUF i II TUF przygotowali pokaz mody i tańca, który odbył się na rodzinnym festynie Rady Osiedla Podleśna.

Festyn odbył się na placu zabaw przy ulicy Zamenhofa, a na przybyłych gości czekały różne atrakcje: konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, poczęstunek oraz przygotowany przez nauczycielki: Jolantę Piotrowicz i Edytę Chodań pokaz mody z lat 20. i 30. w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Uczniowie poświęcili dużo czasu na przygotowanie odpowiednich stylizacji strojów, makijażu i fryzur oraz układów choreograficznych. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody humory wszystkim dopisywały. Osoby biorące udział – klasa III TUF: Natalia Iwańska, Kamila Jaszczurowska, Izabela Kozioł, Klaudia Łaniucha, Mateusz Madekszo, Karolina Nagrabska, Anna Nalewajk, Klaudiusz Ostrowski, Kamila Stokfisz, Anna Szeremeta, Zuzanna Wojciuszkiewicz; klasa II TUF: Anna Jędraszek, Natalia Karbowiak, Martyna Golon, Julia Matyskiel.

Edyta Chodań        

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie