W poniedziałek 28.10.2019 r. odbył się w ZSEH Szkolny Dzień Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Stanowi on nieodłączny element przygotowania kulturowego w ramach realizowanego projektu POWER na zasadach programu Erasmus+ pt. Mobilność drogą do kompetencji i efektywności w zawodzie. Całe przedsięwzięcie podlegało również ocenie jury w ramach rekrutacji.

Uczniowie z klas drugich i trzecich kierunków: technik organizacji reklamy i technik logistyk oraz z klasy drugiej technik grafiki i poligrafii cyfrowej prezentowali swoją wiedzę o Wielkiej Brytanii. Przygotowali prezentacje i quizy dotyczącą geografii, historii oraz polityki.

Zapoznaliśmy się również z tradycyjnymi angielskimi potrawami, które zostały przyrządzone przez naszą młodzież np. apple pie i Victoria Sponge Cake.

Występy muzyczne urozmaiciły uroczystość, która na długo zapadnie nam w pamięć. Nasza młodzież zachwyci nas swoimi niezliczonymi talentami z pewnością jeszcze nie raz. Czeka ich jeszcze przygotowanie językowe przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii w kwietniu 2020 r.

Małgorzata Pańczyk, Elżbieta Dziedzicka, Katarzyna Cieplińska       

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie