W dniu 17 października 2019 r. odbył się , pierwszy w tym roku szkolnym, rajd pieszy klubu SKKT „Odkrywcy Ciekawi Świata”.
Spotkaliśmy się o godzinie 9.00 przed Wysoka Bramą. Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, wyruszyliśmy w kierunku jeziora Ukiel. W pięknym jesiennym słońcu dotarliśmy do Gutkowa. Tam, nad brzegiem jeziora mieliśmy zasłużony odpoczynek.

Następnie, zostawiając za sobą miejski zgiełk, szliśmy brzegiem jeziora ku wsi Łupstych. Mijaliśmy po drodze warmińskie kapliczki, wiejskie zabudowania i owocowe sady.

Kolejny etap rajdu wiódł przez las. Pokonaliśmy go podziwiając jesienne widoki, szukając grzybów i ciesząc się ostatnimi chwilami lata. Przez Słoneczną Polanę dotarliśmy do plaży miejskiej. Tam nastąpiło podsumowanie rajdu. Po chwili odpoczynku ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Możemy oficjalnie ogłosić, że nasze koło turystyczne kontynuuje swoją działalność i z radością zapraszamy wszystkich chętnych na comiesięczne rajdy.

Serdecznie dziękujemy pani Joannie Karłowicz i Izabeli Radek-Beczak za opiekę, panu Sebastianowi Płońskiemu za organizację i kierowanie całością, a wszystkim uczestnikom za wspólne chwile spędzone w miłym towarzystwie.

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie