23 października 2019 r. odbył się pierwszy etap XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, bo stawka jest wysoka.

Ten najbardziej prestiżowy konkurs logistyczny organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu jest skutecznym narzędziem popularyzowania logistyki wśród młodzieży, a także promowania utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Rokrocznie do pierwszego etapu przystępuje już ponad 9 tysięcy uczniów z całej Polski. W tym roku z naszej szkoły wystartowała rekordowa liczba uczniów: 40 z klas II, III, IV TL (technik logistyk).

Elżbieta Stużyńska        

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie