Szkoła i biznes – model współpracy”

W październiku 2019 r. Kuratorium Oświaty w Olsztynie zorganizowało Konferencję Regionalną Szkoła i biznes – model współpracy. Uczestnikami konferencji były firmy oraz przedstawiciele szkół – uczniowie i nauczyciele z województwa warmińsko-mazurskiego.

Na spotkaniu przedstawiono podsumowanie realizacji Programu Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu "Laboratorium. Mój profil" w roku szkolnym 2018/2019; omówiono Szkolenia branżowe u pracodawców dla nauczycieli kształcenia zawodowego oraz Kompetencje pracowników – stan obecny i wyzwania rynkowe.

Wręczono również nagrody i wyróżnienia w ramach konkursów: Zawodowy Pracodawca, Zawodowy Mistrz, Partner Pracodawcy, Kreatywna i innowacyjna szkoła w roku szkolnym 2018/2019. Nasza szkoła uzyskała tytuł Partner Pracodawcy.

Wyróżnionym pracodawcą został m.in. pan Marek Jabłoński – wicedyrektor Firmy INTER LAND Sp. z o.o. Sp.k.,– współpracujący z naszą szkołą w ramach kształcenia w zawodzie technik logistyk. Patronat nad konferencją objął Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty; Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz Prezes Zarządu ALNEA sp. z o.o.

Izabela Cymańska-Kasprzyk       

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie