V Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W czwartek 14.11.2019 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje okręgowe V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W bieżącym roku szkolnym do Olimpiady zgłoszono 93 szkoły z całej Polski. W eliminacjach szkolnych uczestniczyło ponad 2100 uczniów z całego kraju. Do udziału w eliminacjach okręgowych wytypowano 385 uczniów z 87 szkół.

W naszej szkole w eliminacjach okręgowych udział wzięło 16 uczniów z pięciu szkół: z Zespołu Szkół nr 5 w Ełku; z Zespołu Szkół w Lubawie; z Zespołu Szkół nr 4 w Mławie; z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie i z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy czwartej TOR Dominik Dobies. Zgodnie z regulaminem 60 uczniów, którzy uzyskają największą ilość punktów w eliminacjach okręgowych weźmie udziałw Finałach Ogólnopolskich 12-13 grudnia br., które odbędą się w Krakowie. Olimpiada odbywa się w ramach współpracy naszej szkoły ze Stowarzyszeniem Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.

Izabela Cymańska-Kasprzyk       

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie