Wspólna wystawa fotograficzna seniorów i uczniów ZSEH
 

11 listopada 2019 r. z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Muzeum Domu Gazety Olsztyńskiej miało miejsce uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy fotograficznej pod tytułem Moja Warmia.

Swoje prace mieli okazję zaprezentować seniorzy z Akademii Trzeciego Wieku działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie oraz uczniowie naszej szkoły. Wydarzenie zapoczątkowało realizację wspólnego projektu społecznego naszej młodzieży i seniorów. Kolejne inicjatywy, podejmowane w jego ramach, będą wcielane w życie w bieżącym roku szkolnym.

Koordynatorami projektu są: pani Katarzyna Podchul i pan Piotr Mikołajczyk.

Katarzyna Podchul

Foto: G. Kumorowicz MWiM

 

Wystawa fotograficzna Moja Warmia.

 

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie