XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – walczymy o finał

Ogłoszono wyniki etapu szkolnego XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Ten najbardziej popularny konkurs logistyczny wzbudza sporo emocji i to zarówno wśród uczniów, jak i ich nauczycieli.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie klas III TL i IV TL: Dawid Grzelak, Marta Kupisz, Aleksandra Grabowska, Wojciech Ogonowski, Wojciech Fydryszek, Konrad Kmieć, Kacper Gierejczyk, Patryk Rzeczkowski, Krystian Krasowski, Krzysztof Zantorski, Nikodem Kiński, Marceli Bałdyga, Jakub Chorążewicz, Łukasz Miłoszewski, Urszula Kosińska, Daniel Halicki, Mikołaj Dudaniec, Paweł Piędyk, Dawid Kaczyński, Jakub Kowalski, Piotr Ludkiewicz, Wiktoria Kosińska, Maria Modzelewska, Adam Zygan.

Jest to największa, jak dotychczas, grupa uczniów naszej szkoły, która zawalczy o finał tego prestiżowego konkursu logistycznego.
Życzymy powodzenia!

Elżbieta Stużyńska       

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie