Nasz stypendysta

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Dominik Dobies z klasy IV TOR, odebrał dyplom potwierdzający przyznanie mu Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Dominik jest najlepszym uczniem w szkole, osiągnął najwyższą średnią ocen (5,50), zajął II miejsce w konkursie graficznym Z Rodłem. Ku Niepodległej, brał udział w Konkursie Wiedzy o Regionie Warmińsko-Mazurskim, uczestniczył w Europejskich Warsztatach Medialnych. Bardzo angażuje się także w życie szkoły: pełni funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, redaguje artykuły do szkolnej gazetki „Gafa”, pomaga przy tworzeniu wielu szkolnych i pozaszkolnych imprez. Był np. jednym z organizatorów Polskiej Ofensywny Muzycznej, Konkursu Fryzjerskiego czy IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich. Dominik prowadził wiele uroczystości: był narratorem w widowisku historycznym Twórcy Niepodległej, a także w szkolnych jasełkach. Prowadził rozpoczęcie roku, zakończenie klas IV, obchody 81. rocznicy Kongresu Polaków w Berlinie oraz konferencję podsumowującą projekty unijne w ZSEH. Dominik promował swoją szkołę na Targach Szkół Zawodowych, a także na Kongresie Przyszłości.

Uczniowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a naszej szkole godnych jego następców.

Anna Synowczyk          

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie