15 listopada 2019 o godzinie 11.00 rozpoczął się pierwszy etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, której organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. W naszej szkole w walce o wejście do półfinału uczestniczyło 36 uczniów z klas II, III, IV kierunku technik logistyk.

Jest to już drugi konkurs logistyczny, któremu nadano rangę olimpiady. Ogromne zainteresowanie uczniów i sponsorów tego typu konkursami świadczy o istotnej roli biznesu logistycznego w rozwoju gospodarczym Polski. Konkursy są okazją dla przedsiębiorstw logistycznych do poznania potencjalnych kandydatów – wśród najzdolniejszych uczniów – jako przyszłych pracowników.

Na laureatów i finalistów czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe oraz staż w renomowanych przedsiębiorstwach logistycznych.

Elżbieta Stużyńska       

Foto: Sebastian Płoński, Elżbieta Stużyńska

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie