Mamy finalistkę XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Opublikowano wyniki 2. etapu XII edycji OOL.

Do ścisłego grona finalistów zakwalifikowało się 59 najzdolniejszych młodych logistyków z całej Polski, wśród których znalazła się nasza tegoroczna maturzystka, uczennica klasy IV TL Wiktoria Kosińska.

Wiktoria pokonała zwycięsko dwa kolejne etapy, w których poprzeczka stawiana była coraz wyżej, by w marcu 2020 roku, w siedzibie organizatora olimpiady - Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, powalczyć o miano najlepszego młodego logistyka w Polsce.

Udział w olimpiadzie to znakomity sprawdzian wiedzy logistycznej, to możliwość porównania swojego poziomu wiedzy do poziomu wiedzy uczniów z całej Polski, to szansa zaprezentowania swoich umiejętności przed potencjalnymi pracodawcami i otrzymania stażu, a później pracy w renomowanych firmach logistycznych, wreszcie, to również ułatwiony start na wybranych studiach. Dodatkową atrakcją są cenne nagrody rzeczowe.

Cieszymy się, że od pierwszej edycji OOL nasi uczniowie odnoszą sukcesy. To satysfakcja i powód do dumy dla całej szkoły. Mamy świadomość, że logistyka dynamicznie się rozwija i wymaga ciągłego doskonalenia wiedzy i umiejętności.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy zwycięstwa w wielkim finale!

Elżbieta Stużyńska        

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie