Przepis na książkę Joanny Jax...
 

Dnia 14 stycznia 2020 roku w naszej szkole gościła znana olsztyńska pisarka Joanna Jax. Jest autorką 20 powieści. Oprócz pisania maluje na szkle unikatową techniką warstwową, zajmuje się copywritingiem i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka.

Zadebiutowała w 2014 roku powieścią "Dziedzictwo von Becków". Została zaproszona przez panią Annę Synowczyk, współorganizatorkę konkursu literackiego "Ważne słowo - patriotyzm". Pani Joanna Jax przybliżyła uczniom sposób tworzenia książki, przedstawiła kolejne etapy powstawania dzieł literackich.

Spotkanie było inspirujące, uczniowie zainteresowali się z historią kariery pisarskiej pani Joanny. Zadawali mnóstwo pytań, na wszystkie uzyskali odpowiedzi. Z pewnością spotkanie zaowocuje ciekawymi pracami literackimi.

Anna Synowczyk        

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie