SZCZĘŚLIWEJ DROGI…. - list wychowawców do uczniów klas IV

 

     Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu. Wielu z Was rozpocznie studia lub będzie się kształcić w innych typach szkół – albo podejmie pracę. A jeszcze tak niedawno byliście uczniami klas pierwszych. Zżyliście się z nami, nauczycielami, a my z Wami, tworząc jedną wielką rodzinę. Jak to w każdej rodzinie bywa, były dni bardziej lub mniej radosne, ale te szybko mijały i zawsze wspólnie rozwiązywaliśmy nasze sprawy.

     Stworzyliście zgrane zespoły klasowe, na pewno trudno się Wam będzie rozstać nie tylko z sobą – ale również z pozostałymi uczniami, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły.

      Szkoła to nie tylko mury, oceny i praca, ale przede wszystkim ludzie. Pamiętajcie, że jest to Wasza szkoła. Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać . W murach tej szkoły zapisana jest cząstka Waszego życia.

     Gratulujemy osiągniętych wyników w nauce i ukończenia szkoły oraz życzymy samych sukcesów na egzaminie maturalnym i na wszystkich egzaminach, jakie będziecie zdawać w swoim dorosłym życiu.

      Pamiętajcie o nas, o naszej szkole i o tym ,że „nauka jest jak łódź płynąca pod prąd, gdy przestanie się wiosłować – zacznie się cofać” – dlatego też – nigdy nie przestawajcie wiosłować!!!

     Życzymy Wam pomyślnych wiatrów w dalszej żegludze po świecie…

Wasi wychowawcy      

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie