Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy uczniowie!

To był niezwykły i niezapomniany rok szkolny, który zapewne na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Wam za  odpowiedzialność, zaangażowanie i wyrozumiałość. Cieszymy się, że nieustannie byliście otwarci na nowości i gotowi do współpracy w każdej sytuacji.

Życzymy Wam radosnych i bezpiecznych wakacji, a przede wszystkim – odpoczynku od komputera. Cieszcie się pięknem natury, spotkaniami z przyjaciółmi, beztroskim letnim czasem. Nabierajcie sił na nowy rok szkolny! Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w murach naszej szkoły we wrześniu.

Nauczyciele ZSE-H        

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie