Konkurs "Szkoła Zd@lna" w ZSEH
 

W ramach lekcji zdalnych nauczyciele i młodzież naszej szkoły wykonali projekty, które zostały zgłoszone do konkursu „Szkoła Zd@lna” zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie „. Zrealizowano zadania regulaminowe, które pokazały szeroką i kreatywną działalność nauczycieli i uczniów ZSEH na platformie Microsoft TEAMS. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 5 lipca i zakończony przyznaniem certyfikatów „Szkoły zda(o)lnej”. Młodzież inspirowali i mobilizowali do twórczych działań: , Izabela Radek-Beczak, Piotr Bierżyński, Piotr Mikołajczyk, Tomasz Czuba i Damian Najduch.

Katarzyna Podchul - szkolny koordynator konkursu      

 

Nasza szkoła 
ma tytuł 
"Szkoły Uczącej Się"

Cewntrum Edukacji obywatelskiej

Współpracujemy z: 

ECDLPolska

 

495 logo 91124


Portal Miejski

Redakcja: Mirosława Siemianowska, Agnieszka Kostrzewa
Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski
Copyright © 2005-2019 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie