Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w wewnątrzszkolnym konkursie literackim z języka angielskiego. Tegoroczny temat to ,,Happiness, czyli szczęście".

Aby wziąć udział w zmaganiach, należy napisać w języku angielskim wiersz, krótki fragment prozy lub eseju o szczęściu, rozważyć, czym jest szczęście, jak je rozumiemy lub jak je sobie wyobrażamy. Prace, które jury uzna za najciekawsze, zostaną opublikowane na stronie szkoły. Dla uczestników zostały przewidziane nagrody. Finał konkursu odbędzie się 25 września 2020 roku. Prosimy o przesyłanie prac w formie pliku Word do 20 września 2020 roku (niedziela) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Regulamin Szkolnego Konkursu ''Happiness, czyli szczęście” z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków

 

 1. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie wszystkich klas Technikum Nr 2 oraz Szkoły Branżowej I stopnia przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie.
 2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wyrażających chęć napisania krótkiego tekstu o szczęściu w języku angielskim.
 3. Tekst napisany przez uczniów może mieć formę wiersza, prozy, eseju.
 4. Prace będą sprawdzane pod względem formy, treści oraz poprawności gramatycznej, słownictwa i stylu.
 5. Prace należy przesyłać do 20 września 2020 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Zwycięzcami konkursu zostają uczniowie, których prace otrzymały największą liczbę głosów. Wyniki ustala jury składające się z nauczycieli języka angielskiego.
 7. W przypadku osiągnięcia przez uczniów takiej samej liczby punktów za nadesłane prace, miejsca zostaną przyznane ex aequo.
 8. Zwycięzcy otrzymują dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie.
 9. Uczniowie, których prace zostały uznane za najbardziej wartościowe pod względem literakim otrzymują cząstkową ocenę celującą z przedmiotu język angielski.
 10. Uczniowie, których prace uznano za dobre pod względem literackim otrzymują cząstkową ocenę bardzo dobrą za udział w konkursie z przedmiotu język angielski.
 11. Finał konkursu odbędzie się 25 września 2020 roku.
 12. Wyniki konkursu oraz zwycięskie prace uczniów zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły 25 września 2020.