Młodzieżowe Biuro Pracy OHP (MBP) w Olsztynie wspiera młodzież w wieku 15-25 lat w zakresie pośrednictwa pracy. Pracownicy OHP pozyskują od pracodawców oferty pracy stałej i krótkoterminowej, kierują młodzież do pracodawców; organizują targi i giełdy pracy; informują bezrobotnych i poszukujących pracy oraz pracodawców o aktualnej sytuacji i przewidzianych zmianach na lokalnym rynku pracy; inicjują i organizują kontakty bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami oraz informują bezrobotnych o przysługujących im prawach i obowiązkach.

Po oferty zatrudnienia pozyskane przez pośrednika pracy MBP OHP mogą zgłaszać się osoby w wieku 15-25 lat z ważną legitymacją szkolną, studencką lub dowodem osobistym oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, z zezwoleniem na podjęcie pracy udzielonym przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Wszystkie oferty pracy pozyskane przez pośrednika są legalne i opierają się i o różne rodzaje umów, np. umowa zlecenie, umowa o pracę, umowa wolontariacka itp.

Młodzież chcąca skorzystać z pomocy w znalezieniu pracy w MBP OHP w Olsztynie zobowiązana jest do rejestracji. Po zarejestrowaniu osoby poszukujące pracy są informowane drogą e-maliową, telefoniczną lub na indywidualnych spotkaniach z pośrednikiem pracy o dostępnych nowych ofertach zatrudnienia.

MBP OHP w Olsztynie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Siedziba instytucji mieści się przy ulicy Artyleryjskiej 3B.

Kontakt do pośrednika pracy:

mgr Iwona Jabłońska

pośrednik pracy – stażysta/asystent EURES

MBP OHP w Olsztynie

10-165 Olsztyn, ul. Artyleryjska 3B

Tel./fax 89 527 62 04

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne oferty pracy znajdują sie na stronie http://www.mbp.ohp.pl/