Zespoły przedmiotowe

koordynacja prac zespołów wicedyrektor
Joanna Szłyk

 

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych

przewodnicząca mgr Agnieszka Kostrzewa

obejmujący:

  • j. polski - przewodnicząca mgr Agnieszka Kostrzewa,
  • j. angielski - przewodnicząca mgr Justyna Piłat-Pałejko,
  • j. niemiecki - przewodnicząca mgr Marzena Bobel,
  • j. hiszpański - przewodnicząca mgr Anna Zinkiewicz
  • j. rosyjski - mgr Wanda Jastrzębska,
  • historia i wiedza o społeczeństwie - przewodniczący mgr Damian Najduch,
  • religia - przewodniczący mgr Piotr Knaf.

 

 

Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

przewodnicząca mgr Agnieszka Kowalczyk

obejmujący:

  • matematyka - przewodnicząca mgr Agnieszka Kowalczyk,
  • biologia - mgr Urszula Majchrzak,
  • chemia - mgr Marta Mazur,
  • fizyka - mgr Liliana Gerszberg,
  • geografia - mgr Anna Zmysłowska.

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

  • przewodniczący mgr Krzysztof Kukiełka.

 

Zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych

przewodnicząca mgr Edyta Chodań

obejmujący:

zespół nauczycieli przedmiotów informatycznych

przewodnicząca - mgr inż. Ewa Jakubowska

zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych

przewodnicząca mgr Elżbieta Stużyńska

zespół nauczycieli przedmiotów handlowych i sprzedawców

przewodnicząca mgr Małgorzata Topolewska-Micek

zespół nauczycieli przedmiotów fryzjerskich

przewodnicząca mgr Anna Marciniak

zespół nauczycieli przedmiotów graficznych

przewodnicząca mgr Piotr Kupniewski

zespół nauczycieli przedmiotów reklamowych

przewodniczący mgr Edyta Chodań

 

ZESPOŁY WYCHOWAWCÓW

koordynacja prac zespołów wychowawczych:

wicedyrektor mgr inż. Piotr Antoszkiewicz

Zespół wychowawców klas I 

przewodnicząca mgr Agnieszka Kowalczyk

 

Zespół wychowawców klas II

przewodnicząca mgr Anna Synowczyk

Zespół wychowawców klas III po szkole postawowej

przewodnicząca mgr Małgorzata Welenc

Zespół wychowawców klas III po gimnazjum

przewodnicząca mgr Małgorzata Polewacz

Zespół wychowawców klas kończących

przewodnicząca mgr Monika Dziekanowska-Mikulak